TAROLTAK HALLGATÓINK A GRAPPLING MEFOBON!

2026. április 25-én szombaton rendezték meg a Nemzeti Közszolgálati Egyetemem az idei Grappling MEFOBOT.

Hallgatóink magas részvétellel képviseltették magukat a rendezvényen, ahol számos dobogós és pontszerző helyet szereztek meg.

A kiemelkedő eredményükkel az egyetemek közötti versenyben a 3. helyet sikerült elhozni.

Dobogós eredmények:

Gi Grappling

Kezdő 62 kg

I. Amangeldi Daulet – Óbudai Egyetem

Kezdő 77 kg

II. Konyrgazin Zhanibek – Óbudai Egyetem

Haladó 62 kg.

III. Burda Péter – Óbudai Egyetem

NoGi Grappling

Kezdő 62 kg.

I. Amangeldi Daulet – Óbudai Egyetem

Kezdő 71 kg.

II. Moldován Máté – Óbudai Egyetem

Kezdő 77 kg

II. Técsy Bence – Óbudai Egyetem

Kezdő 92 kg

III. Pósa Gergő – Óbudai Egyetem

Haladó 62 kg

I. Burda Péter – Óbudai Egyetem

Legeredményesebb Egyetem:

I. Pécsi Tudományegyetem

II. Nemzeti Közszolgálati Egyetem

III. Óbudai Egyetem

Hallgatóink akik részt vettek a versenyen: Pósa Gergő, Burda Péter, Hegedűs Csongor, Dienes Dávid, Koczkás Levente, Szabó Tas Mihály, Konyrgazin Zhanibek, Moldován Máté, Amangeldi Daulet, Keresztes Attila, Tóth Gábor, Ramadan Attila, Pokovai Dénes, Guth Krisztián, Técsy Bence, Kocsis Bence Sándor.

Gratulálunk minden versenyzőnknek és további sok sikereket kívánunk nekik!

Egyetemek Közötti Úszóváltóverseny

A tegnapi április 23-i Egyetemek közötti úszóváltóversenyen, nagy csatában csapatunk a harmadik helyet szerezte meg a Corvinus és a BGE mögött!

Versenyzőink 1 órán keresztül úsztak egymást váltva 25 méterenként. Összesen 5925 métert sikerült teljesíteniük, ami kb. 600 m-rel több, mint a tavalyi évben!

🥉A bronzérmes váltó tagjai:

Nemes Csenge, Bai Máté, Bartos Marcell, Bacsi Bence, Isztl Olivér, Hábli-Tóth Ákos, Halász Péter, Csiktusnádi-Kiss Marcell, Butacu George János, Mihail Velkov, Lempel Attila, Varga András.

Gratulálunk a szép eredményhez!

DARTS KUPÁN SZEREZTEK ÉRMET HALLGATÓINK!

🥈🥈Ebben az évben is megrendezésre került a MATE-GEORGIKON EGYETEMI DARTS KUPA, ahol az elmúlt évekhez hasonlóan az Óbudai Egyetem hallgatói is résztvettek és ebben az évben két éremmel is gazdagodtak!

🎯Köszönjük a részvételt a Barna Hanna, Sebők Péter, Kövesdy Sebestyén, Szabó Zsombor, Dorók-Nagy Mátéból álló csapatnak.

Barna Hanna bronzéremmel zárta a tornát, Szabó Zsombor pedig ezüstérmet szerzett!

Gratulálunk mindenkinek és köszönjük, hogy képviselték egyetemünket!